LMK107BJ224KA-T har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Taiyo Yuden
I lager: 6 612
Similar
Taiyo Yuden
I lager: 312 284
Datablad
Similar
Datablad
0.22 µF ±10% 10V Keramiska kondensatorer X5R 0603 (metrisk 1608)
TAIYO YUDEN MLCCs
LMK107BJ224KA-T
DigiKeys produktnummer
587-6176-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LMK107BJ224KA-T
Beskrivning
CAP CER 0.22UF 10V X5R 0603
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
LMK107BJ224KA-T Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Föråldrad
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)