LMK105B7224MV-FR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Taiyo Yuden
I lager: 10 650
Datablad
0.22 µF ±20% 10V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
TAIYO YUDEN MLCCs
LMK105B7224MV-FR
DigiKeys produktnummer
LMK105B7224MV-FR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LMK105B7224MV-FR
Beskrivning
CAP CER 0.22UF 10V X7R 0402
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
LMK105B7224MV-FR Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,026" (0,65mm)