TMK105B7224KV-FR
DigiKeys produktnummer
587-6021-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-6021-1-ND - Remsbit (CT)
587-6021-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TMK105B7224KV-FR
Beskrivning
CAP CER 0.22UF 25V X7R 0402
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.22 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
TMK105B7224KV-FR Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,026" (0,65mm)