LCXNE3030KKT100MN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Bourns Inc.
I lager: 733
Datablad
10 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 620 mA 350mOhm 1212 (metrisk 3030)
LCXNE3030KKT100MN
DigiKeys produktnummer
587-LCXNE3030KKT100MNTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LCXNE3030KKT100MN
Beskrivning
FIXED IND 10UH 620MA 350 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
LCXNE3030KKT100MN Modeller
Likströmsresistans (DCR)
350mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
34MHz
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
1212 (metrisk 3030)
Tolerans
±20%
Leverantörens enhetsförpackning
1212
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
600mA
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)