LBXND4040TKL150MDG är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Bilden för LBXND4040TKL150MDG är inte tillgänglig
LBXND4040TKL150MDG
DigiKeys produktnummer
587-LBXND4040TKL150MDGTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LBXND4040TKL150MDG
Beskrivning
FIXED IND 15UH 850MA 210 MOHM
Detaljerad beskrivning
15 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 850 mA 210mOhm 1616 (metrisk 4040)
Likströmsresistans (DCR)
210mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
18MHz
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
1616 (metrisk 4040)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
1616
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,157" (4,00 x 4,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
1,1A