FBMJ2125HS420-T är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 810
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 935
Datablad
I lager: 0
I lager: 0
42 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 0805 (metrisk 2012) 4A 8mOhm