BLM18KG471SN1D
DigiKeys produktnummer
490-5257-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-5257-1-ND - Remsbit (CT)
490-5257-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM18KG471SN1D
Beskrivning
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
470 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 1,5A 130mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM18KG471SN1D Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
1,5A
DC-resistans (DCR) (max)
130mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,037" (0,95mm)
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
470 Ohms @ 100 MHz