EMK316B7105KL-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Taiyo Yuden
I lager: 23 931
Datablad
Uppgradering
Taiyo Yuden
I lager: 164 696
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
Direkt
KYOCERA AVX
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
Murata Electronics
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
1 µF ±10% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
TAIYO YUDEN MLCCs
EMK316B7105KL-T
DigiKeys produktnummer
EMK316B7105KL-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EMK316B7105KL-T
Beskrivning
CAP CER 1UF 16V X7R 1206
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
EMK316B7105KL-T Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Inte för nya designer
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)