GMK316B7105KL-T
DigiKeys produktnummer
587-1326-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-1326-1-ND - Remsbit (CT)
587-1326-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMK316B7105KL-T
Beskrivning
CAP CER 1UF 35V X7R 1206
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µF ±10% 35V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GMK316B7105KL-T Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Inte för nya designer
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)