1.5SMC91CA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 1 596
Datablad
Similar
YAGEO
I lager: 0
Datablad
YAGEO
Littelfuse Inc.
125V Klämma 12,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
1.5SMC91CA
DigiKeys produktnummer
1801-1.5SMC91CATR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC91CA
Beskrivning
TVS DIODE 77.8VWM 125V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1.5SMC91CA Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
12,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Tillämpningar
Telekom
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
77,8V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
86,5V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
125V