1.5SMC91CA/TR13 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
YAGEO
I lager: 0
Datablad
125V Klämma 12,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB
1.5SMC91CA/TR13
DigiKeys produktnummer
13-1.5SMC91CA/TR13TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC91CA/TR13
Beskrivning
TVS DIODE 77.8VWM 125V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
125V
Tillv.
Ström - toppuls (10/1000 µs)
12,2A
Serie
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
77,8V
Spänning - genombrott (min)
86,5V