XZCBBCNANF-16.000000 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taitien
I lager: 0
Datablad
Similar
Taitien
I lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
Abracon LLC
Abracon LLC
ECS Inc.
16 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 200 Ohms 4-SMD, utan ledning
XZCBBCNANF-16.000000
DigiKeys produktnummer
XZCBBCNANF-16.000000-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XZCBBCNANF-16.000000
Beskrivning
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
XZCBBCNANF-16.000000 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
200 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
16 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,05x1,65)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,081" x B 0,065" (2,05 x 1,65mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)
Lastkapacitans
10pF