ABM11W-16.0000MHZ-7-B1U-T3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 370
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 2 377
Datablad
16 MHz ±10ppm Kristaller 7pF 150 Ohms 4-SMD, utan ledning