X3AEELNANF-32.000000 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taitien
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taitien
I lager: 438
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
Aker Technology Corp
Parametrisk ekvivalent
ILSI
I lager: 885
32 MHz ±30ppm Kristaller 8pF 150 Ohms 4-SMD, utan ledning
X3AEELNANF-32.000000
DigiKeys produktnummer
1664-1395-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
X3AEELNANF-32.000000
Beskrivning
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
X3AEELNANF-32.000000 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
32 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,018" (0,45mm)