OWETDLVTNF-125.000000 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taitien
I lager: 0
Datablad
Direkt
Renesas Electronics Corporation
I lager: 1 004
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 663
125 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
OWETDLVTNF-125.000000
DigiKeys produktnummer
OWETDLVTNF-125.000000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OWETDLVTNF-125.000000
Beskrivning
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Utgång
LVDS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Förpackning
Band (byggindustri)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
50mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,053" (1,35mm)