510BBA125M000BAG
DigiKeys produktnummer
863-510BBA125M000BAG-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
510BBA125M000BAG
Beskrivning
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
125 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
23mA
Förpackning
Band (byggindustri)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (5x3,2)
Typ
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,052" (1,33mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Ström - matning (inaktivera) (max)
18mA
Utgång
LVDS
Basproduktens nummer
Spänning - källa
3,3V