TG-APC93-20-20-1.0-0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-APC93-20-20-1.0-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-APC93-20-20-1.0-0
Beskrivning
THERM PAD 20MMX20MM GRAY
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 20,00mm x 20,00mm Kvadrat
Kategori
Kontur
20,00mm x 20,00mm
Tjocklek
0,0394" (1,000mm)
Serie
Material
Ej silikon
Förpackning
Box
Färg
Grå
Termisk konduktivitet
2,0W/m-K