TG-AH486-45-25-4.0-1A har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
t-Global Technology
I lager: 0
Datablad
Termiska plattor Grå 45,00mm x 25,00mm Rektangulär Vidhäftande (en sida)
TG-AH486-45-25-4.0-1A
DigiKeys produktnummer
1168-TG-AH486-45-25-4.0-1A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-AH486-45-25-4.0-1A
Beskrivning
THERM PAD 45X25MM W/ADH GRAY
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Tjocklek
0,157" (4,00mm)
Serie
Lim
Vidhäftande (en sida)
Förpackning
Box
Termisk konduktivitet
3,2W/m-K
Typ
Strömledande platta, ark
Hållbarhetstid
12 månader
Form
Rektangulär
Hållbarhetstid, start
Inköpsdatum
Kontur
45,00mm x 25,00mm