61-16-0909-PAD30G
DigiKeys produktnummer
1944-61-16-0909-PAD30G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
61-16-0909-PAD30G
Beskrivning
THERM-A-GAP PAD30G 3.2 W/M-K GAP
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Blue 228,60mm x 228,60mm Kvadrat
Kategori
Tjocklek
0,160" (4,06mm)
Tillverkare
Parker Chomerics
Stöd, bärare
Glasfiber
Serie
Färg
Blue
Förpackning
Box
Termisk resistivitet
0,40°C/W
Artikelstatus
Aktiv
Termisk konduktivitet
3,2W/m-K
Användning
Termiskt ledande
Hållbarhetstid
36 månader
Typ
Hålpåfyllningsplatta, ark
Hållbarhetstid, start
Leveransdatum
Form
Kvadrat
Lagrings-/infrysningstemperatur
50°F-90°F (10°C-32,22°C)
Kontur
228,60mm x 228,60mm