A17916-16
DigiKeys produktnummer
926-A17916-16-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A17916-16
Beskrivning
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 228,60mm x 228,60mm Kvadrat Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Tjocklek
0,160" (4,06mm)
Tillverkare
Laird Technologies - Thermal Materials
Material
Silikon, keramikfyllt
Serie
Lim
Klibbigt (båda sidor)
Förpackning
Bulk
Färg
Grå
Artikelstatus
Aktiv
Termisk konduktivitet
2,0W/m-K
Typ
Hålpåfyllningsplatta, ark
Hållbarhetstid
24 månader
Form
Kvadrat
Hållbarhetstid, start
Leveransdatum
Kontur
228,60mm x 228,60mm