TG-A6200-100-100-3.0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A6200-100-100-3.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A6200-100-100-3.0
Beskrivning
THERM PAD 100MMX100MM BLUE
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Blue 100,00mm x 100,00mm Kvadrat Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Kontur
100,00mm x 100,00mm
Tillverkare
t-Global Technology
Tjocklek
0,118" (3,00mm)
Serie
Material
Silikon
Förpackning
Bulk
Lim
Klibbigt (båda sidor)
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Blue
Användning
Multi
Termisk konduktivitet
6,2W/m-K