TG-A4500-100-100-1.5
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A4500-100-100-1.5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A4500-100-100-1.5
Beskrivning
THERM PAD 100MMX100MM PURP
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Mörklila 100,00mm x 100,00mm Kvadrat Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Kontur
100,00mm x 100,00mm
Tjocklek
0,0591" (1,500mm)
Lim
Klibbigt (båda sidor)
Färg
Mörklila
Termisk konduktivitet
4,5W/m-K