TG-A486G-150-150-5.0-0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A486G-150-150-5.0-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A486G-150-150-5.0-0
Beskrivning
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 150,00mm x 150,00mm Kvadrat Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Tjocklek
0,197" (5,00mm)
Material
Silikonelastomer
Serie
Lim
Klibbigt (båda sidor)
Förpackning
Box
Färg
Grå
Artikelstatus
Föråldrad
Termisk konduktivitet
6,3W/m-K
Typ
Strömledande platta, ark
Hållbarhetstid
24 månader
Form
Kvadrat
Hållbarhetstid, start
Inköpsdatum
Kontur
150,00mm x 150,00mm