TG-A6200-150-150-5.0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A6200-150-150-5.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A6200-150-150-5.0
Beskrivning
THERM PAD 150MMX150MM BLUE
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Blue 150,00mm x 150,00mm Kvadrat Klibbigt (båda sidor)
Kategori
Kontur
150,00mm x 150,00mm
Tjocklek
0,197" (5,00mm)
Serie
Material
Silikon
Förpackning
Bulk
Lim
Klibbigt (båda sidor)
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Blue
Användning
Multi
Termisk konduktivitet
6,2W/m-K