TG-A2200-10-10-0.5
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A2200-10-10-0.5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A2200-10-10-0.5
Beskrivning
THERM PAD 10MMX10MM GRAY
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 10,00mm x 10,00mm Kvadrat Klibbigt (en sida)
Kategori
Kontur
10,00mm x 10,00mm
Tillverkare
t-Global Technology
Tjocklek
0,0197" (0,500mm)
Serie
Material
Silikon
Förpackning
Box
Lim
Klibbigt (en sida)
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Grå
Användning
Multi
Termisk konduktivitet
2,2W/m-K