TG-A2200-10-10-1.0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A2200-10-10-1.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A2200-10-10-1.0
Beskrivning
THERM PAD 10MMX10MM GRAY
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 10,00mm x 10,00mm Kvadrat Klibbigt (en sida)
Kategori
Kontur
10,00mm x 10,00mm
Tjocklek
0,0394" (1,000mm)
Termisk konduktivitet
2,2W/m-K