TG-A1660-125-125-0.5
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A1660-125-125-0.5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A1660-125-125-0.5
Beskrivning
THERM PAD 125MMX125MM GRAY
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grå 125,00mm x 125,00mm Kvadrat
Kategori
Kontur
125,00mm x 125,00mm
Tjocklek
0,020" (0,50mm)
Färg
Grå
Termisk konduktivitet
16,6W/m-K