TG-A1250-125-125-0.5
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A1250-125-125-0.5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A1250-125-125-0.5
Beskrivning
THERM PAD 125MMX125MM GREEN
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grön 125,00mm x 125,00mm Kvadrat
Kategori
Kontur
125,00mm x 125,00mm
Tjocklek
0,0197" (0,500mm)
Termisk konduktivitet
12,5W/m-K