TG-A1250-100-100-1.0
DigiKeys produktnummer
1168-TG-A1250-100-100-1.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG-A1250-100-100-1.0
Beskrivning
THERM PAD 100MMX100MM GREEN
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Termiska plattor Grön 100,00mm x 100,00mm Kvadrat
Kategori
Kontur
100,00mm x 100,00mm
Tillverkare
t-Global Technology
Tjocklek
0,0394" (1,000mm)
Serie
Material
Silikon
Förpackning
Bulk
Färg
Grön
Artikelstatus
Aktiv
Termisk konduktivitet
12,5W/m-K