KS100DU-1900500
DigiKeys produktnummer
4797-KS100DU-1900500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KS100DU-1900500
Beskrivning
AC/DC ADAPTER 19V 95W LPS
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
19V 95 W AC/DC Extern Stationär dator (klass II) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
150mW (max.)
Tillverkare
Supirit Inc.
Polarisering
Positiv mitt
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Effektivitet
Nivå VI
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Internationellt
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,5mm ID x 5,5mm YD x 11,0mm
Form
Stationär dator (klass II)
Sladdlängd
47,2" (1,20 m)
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Ingångsanslutning
IEC 320-C8
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 6,02" x B 2,36" x H 1,50" (153,0 x 60,0 x 38,0mm)
Spänning - utspänning
19V
Godkännande myndighet
CCC, CE, cULus, FCC, KCC, LPS, PSE, RCM
Ström - utgång (max)
5A
Standardnummer
60335-1; 60950-1; 62368-1
Effekt (Watt)
95 W