GST90A19-P1M
DigiKeys produktnummer
1866-2156-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GST90A19-P1M
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W
Detaljerad beskrivning
19V 90 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
EDA-/CAD-modeller
GST90A19-P1M Modeller
Kraftförbrukning utan last
150mW (max.)
Arbetstemperatur
-30°C-70°C
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,5mm ID x 5,5mm YD x 11,0mm
Sladdlängd
47,2" (1,20 m)
Storlek/dimension
L 5,71" x B 2,36" x H 1,26" (145,0 x 60,0 x 32,0mm)
Spänning - utspänning
19V
Ström - utgång (max)
4,74A
Basproduktens nummer
Effekt (Watt)
90 W