Bilden för MF60101V3-1000U-F99 är inte tillgänglig
MF60101V3-1000U-F99
DigiKeys produktnummer
259-MF60101V3-1000U-F99-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MF60101V3-1000U-F99
Beskrivning
12VDC FAN 60X10MM TACH
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 60mm x H 60mm Vapo-Bearing™ 12,2 CFM (0,342m³/min) 3 trådledare
EDA-/CAD-modeller
MF60101V3-1000U-F99 Modeller
Serie
Egenskaper
Automatisk omstart, sensor för låst rotor
Förpackning
Box
Brus
20,5dB(A)
Effekt (Watt)
0.56 W
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 60mm x H 60mm
Terminering
3 trådledare
Bredd
10,00mm
Godkännande myndighet
CCC, CE, cURus, TUV, UKCA
Luftflöde
12,2 CFM (0,342m³/min)
Strömklassning (Ampere)
0,046A
Statiskt tryck
0,080 in H2O (19,9 Pa)