HA30101V3-1000U-A99
DigiKeys produktnummer
259-2070-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HA30101V3-1000U-A99
Beskrivning
FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 30mm x H 30mm Vapo-Bearing™ 3,5 CFM (0,098m³/min) 2 trådledare
Kategori
Brus
15,1dB(A)
Tillv.
Effekt (Watt)
300 mW
Serie
RPM
Förpackning
Bulk
Terminering
2 trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Spänning - märkt
Godkännande myndighet
CE, CUR, TUV, UL
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 30mm x H 30mm
Vikt
0,018 lb (8,16 g)
Bredd
10,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,025A
Luftflöde
3,5 CFM (0,098m³/min)
Spänningsintervall
6-13,8VDC
Statiskt tryck
0,100 in H2O (24,9 Pa)
Material - ram
Polybutylentereftalat (PBT)
Lagertyp
Vapo-Bearing™
Material - blad
Polybutylentereftalat (PBT)
Fläkttyp
Livslängd @ temp.
70 000tim vid 40°C