CDRH127/HPNP-181MC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
CODACA
I lager: 246
Datablad
Bilden för CDRH127/HPNP-181MC är inte tillgänglig
CDRH127/HPNP-181MC
DigiKeys produktnummer
308-CDRH127/HPNP-181MCTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CDRH127/HPNP-181MC
Beskrivning
FIXED IND 180UH 1.45A 319 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
180 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 1.45 A Max. 319mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
1,94A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 319mOhm
Arbetstemperatur
-40°C-100°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
1 kHz
Typ
Trumkärna, trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
Icke standard
Induktans
Storlek/dimension
L 0,492" x B 0,492" (12,50 x 12,50mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,315" (8,00mm)