STPS30SM100SG-TR
DigiKeys produktnummer
497-12661-2-ND - Remsa och spole (TR)
497-12661-1-ND - Remsbit (CT)
497-12661-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
STPS30SM100SG-TR
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 100V 30A D2PAK
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 100 V 30A Ytmontering D2PAK
EDA-/CAD-modeller
STPS30SM100SG-TR Modeller
Kategori
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
45 µA @ 100 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Leverantörens enhetsförpackning
D2PAK
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
100 V
Arbetstemperatur - koppling
150°C (max.)
Ström - likriktat medelvärde (Io)
30A
Basproduktens nummer
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
870 mV @ 30 A