STEVAL-ISA142V1
DigiKeys produktnummer
497-14887-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
STEVAL-ISA142V1
Beskrivning
EVAL BOARD FOR L6564
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
L6564 - AC/DC, primärsida 1 isolerade utgångar Utgångar utvärderingskort
Kategori
Ström - utgång
2,1A
Tillverkare
STMicroelectronics
Spänning - ingång
90-265VAC
Förpackning
Box
Regulatortopologi
Svepåtergång
Artikelstatus
Aktiv
Frekvens - switchande
44kHz
Huvudsyfte
AC/DC, primärsida
Innehåll
Kort
Utgångar och typ
1 isolerade utgångar
Använd IC / komponent
L6564
Effekt - utgång
50W
Basproduktens nummer
Spänning - utspänning
24V