SM15T150CA
DigiKeys produktnummer
497-SM15T150CATR-ND - Remsa och spole (TR)
497-SM15T150CACT-ND - Remsbit (CT)
497-SM15T150CADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM15T150CA
Beskrivning
TVS DIODE 128VWM 265VC SMC
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
265V Klämma 38A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SMC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SM15T150CA Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
38A (8/20µs)
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
128V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
143V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
265V