SM15T150CA-E3/57T
DigiKeys produktnummer
SM15T150CA-E3/57TGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SM15T150CA-E3/57TGICT-ND - Remsbit (CT)
SM15T150CA-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM15T150CA-E3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 128VWM 207VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
207V Klämma 7,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
7,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
128V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
143V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
207V