1.5KE68CA
DigiKeys produktnummer
497-12031-1-ND - Remsbit (CT)
497-12031-3-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE68CA
Beskrivning
TVS DIODE 58.1VWM 121VC DO201
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
121V Klämma 83A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-201
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1.5KE68CA Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
83A (8/20µs)
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Artikelstatus
Föråldrad
Kapacitans @ frekvens
775pF vid 1MHz
Genomgående hål
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
58,1V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
64,6V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
121V