1.5KE68CA/B
DigiKeys produktnummer
13-1.5KE68CA/BCT-ND - Remsbit (CT)
13-1.5KE68CA/BTB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE68CA/B
Beskrivning
TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO201
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
92V Klämma 16,5A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-201
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
16,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Genomgående hål
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
58,1V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
64,6V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
92V