RNF1FTD10K0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Dale
I lager: 650
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
10 kOhms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, säkerhet Metallfilm
RNF1FTD10K0
DigiKeys produktnummer
RNF1FTD10K0-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNF1FTD10K0
Beskrivning
RES 10K OHM 1% 1W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNF1FTD10K0 Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Flamhämmande beläggning, säkerhet
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,177" x L 0,433" (4,50 x 11,00mm)