CMF6510K000FKEA70 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Similar
I lager: 650
Parametrisk ekvivalent
10 kOhms ±1% 1,5W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF6510K000FKEA70
DigiKeys produktnummer
CMF6510K000FKEA70-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF6510K000FKEA70
Beskrivning
RES 10K OHM 1.5W 1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF6510K000FKEA70 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)