RMCF1210FT576K är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Panasonic Industry
576 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) Automotive AEC-Q200 Tjock film
RMCF1210FT576K
DigiKeys produktnummer
RMCF1210FT576K-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RMCF1210FT576K
Beskrivning
RES 576K OHM 1% 1/2W 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RMCF1210FT576K Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)