HVCB2512KDD50M0
DigiKeys produktnummer
738-HVCB2512KDD50M0TR-ND - Remsa och spole (TR)
738-HVCB2512KDD50M0CT-ND - Remsbit (CT)
738-HVCB2512KDD50M0DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HVCB2512KDD50M0
Beskrivning
RES 50M OHM 10% 2W 2512
Detaljerad beskrivning
50 MOhms ±10% 2W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Hög spänning, fuktbeständig, pulstålig Tjock film
EDA-/CAD-modeller
HVCB2512KDD50M0 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Inkapsling/låda
2512 (metrisk 6332)
Storlek/dimension
L 0,250" x B 0,125" (6,35 x 3,18mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,76mm)