510JCA200M000AAGR är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 0
Datablad
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Nytt hos DigiKey
200 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 1,8V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
510JCA200M000AAGR
DigiKeys produktnummer
863-510JCA200M000AAGR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
510JCA200M000AAGR
Beskrivning
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
1,8V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
23mA
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Utgång
LVDS
Ström - matning (inaktivera) (max)
18mA