510JBA92M4000AAG är slut i lager och kan restnoteras.
Datablad
Nytt hos DigiKey
92.4 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 1,8V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
510JBA92M4000AAG
DigiKeys produktnummer
863-510JBA92M4000AAG-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
510JBA92M4000AAG
Beskrivning
XTAL OSC XO 92.4000MHZ LVDS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
1,8V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
23mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Ström - matning (inaktivera) (max)
18mA