510FCA25M0000AAGR är slut i lager och kan restnoteras.
Datablad
SiTime
Nytt hos DigiKey
25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
510FCA25M0000AAGR
DigiKeys produktnummer
863-510FCA25M0000AAGR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
510FCA25M0000AAGR
Beskrivning
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
2,5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
23mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Utgång
LVDS
Ström - matning (inaktivera) (max)
18mA