510CBB100M000AAGR är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 353
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 200
Datablad
I lager: 1 521
I lager: 0
Direkt
Cardinal Components Inc.
Suntsu Electronics, Inc.
Nytt hos DigiKey
100 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
510CBB100M000AAGR
DigiKeys produktnummer
863-510CBB100M000AAGR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
510CBB100M000AAGR
Beskrivning
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
26mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Utgång
CMOS
Ström - matning (inaktivera) (max)
18mA