510CAA54M0000AAGR är slut i lager och kan restnoteras.
Nytt hos DigiKey
54 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
510CAA54M0000AAGR
DigiKeys produktnummer
863-510CAA54M0000AAGR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
510CAA54M0000AAGR
Beskrivning
XTAL OSC XO 54.0000MHZ CMOS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
26mA
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Ström - matning (inaktivera) (max)
18mA