510CAA50M0000BAG är slut i lager och kan restnoteras.
Datablad
Raltron Electronics
IQD Frequency Products
I lager: 422
Shenzhen SCTF Electronics
Nytt hos DigiKey
50 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
510CAA50M0000BAG
DigiKeys produktnummer
863-510CAA50M0000BAG-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
510CAA50M0000BAG
Beskrivning
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Ström - drift (max)
26mA
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (5x3,2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Höjd - monterad (max)
0,050" (1,28mm)
Ström - matning (inaktivera) (max)
18mA